تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

افزایش اعضای کانال تلگرام با سایفرکس

http://cyfrex.com/img/slide/slide-img3.jpg

سایفرکس: ارائه دهنده با کیفیت ترین ممبر/عضو کانال تلگرام ایرانی

افزایش اعضای کانال تلگرام

تفاوت (سایفرکس)

سایفرکس با رزمه ای شامل سوپربرندها و شرکت های بزرگ ایرانی و بین المللی همواره کیفیت مخاطبین و تبلیغات درست مشتری را اولویت خود قرار داده و برای کانال های سفارش دهندگان ، مخاطبی هدفمند ، مشتری ، زنگ خور و برای محصولات آن ها خریداران بسیاری را به وجود آورده است.

ما با تبلیغات گسترده در بین کانال ها و همچنین در صورت تمایل با ارسال نوتیفیکیشن انبوه برای میلیون ها کاربر موبایل های هوشمند با تیتر ، توضیحات و عکس مورد نظر شما ، ممبر/عضو کانال شما را افزایش می دهیم بصورتی که ریزشی بسیار مناسب تر و کمتر از هر نوع تبلیغاتی که تا به امروز کرده اید را تجربه کنید.

بالاترین کیفیت ارائه ممبر/عضو کانال تلگرام (تضمینی)

جذب ممبر/عضو برای کانال شما با تبلیغات تیتر ، توضیحات ، عکس و بصورت کلی محتوای مورد نظر شما بصورت کامل انجام شده و صد در صد خودجوش است.

برترین رزمه تلگرام مارکتینگ در کشور

سایفرکس به عنوان دارنده تیم اول ارائه ممبر واقعی (ممبرفا)، اولین نرم افزار افزایش ممبر (تله فا)، اولین آموزش کسب درآمد از تلگرام(تلگرامفا) تا به امروز با اکثریت سوپربرندهای فعال ایرانی و بین المللی در تلگرام همکاری و کار مارکتینگ و کسب ممبر/عضو کانال بسیاری از آن ها را انجام داده است. بزرگترین برندها و مشاوران تبلیغاتی و وبمستران کار مارکتینگ تحت تلگرام خود را به ما سپرده اند. شما هم به مــا بپیوندید…

سوالات متداول ؟

چگونه اعتماد کنیم ؟تیم بزرگ سایفرکس مؤسس برند ممبرفا اولین ارائه دهنده ممبر واقعی کشور و همچنین زیرمجموعه شرکت فیلفا و مجموعه جواب دارای رزمه ای درخشان در عرصه مارکتینگ وب بوده و اعتباری ۱۰ ساله تضمین انجام کار ما می باشد. تمامی واریزهای شما توسط درگاه پرداخت رسمی بانک های کشور بوده و شما قادر به پیگیری قانونی هرگونه واریزی می باشید.

کیفیت ممبرفا و ریزش به چه صورت است ؟در انواع روش های مارکتینگ تحت تلگرام و افزایش ممبری که سایفرکس ارائه می دهد ما به جرأت بالاترین کیفیت در سطح کشور را به شما ارائه خواهیم داد. اولویت ما همواره کیفیت بوده و تعرفه ما نسبت به کیفیت بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. ممبرهای جذب شده همگی توسط تبلیغات تیتر ، توضیحات و عکس شما هستند تا ریزش ارسال سرورها و پروژه ها به کمترین حالت ممکن کاهش پیدا کند. .

تضمین بازگشت وجه دارید ؟سایفرکس دقیقاً طبق سیاست های ممبرفا صد در صد تضمین بازگشت وجه دارد. در صورتی که تیم ما قادر به انجام پروژه نباشد و به هر مشکلی پروژه متوقف و یا انجام نشود پول شما بصورت صد در صد کار انجام نشده بازگشت داده خواهد شد لذا شما در صورت عدم انجام به موقع پروژه قادر به دریافت هزینه ای که کرده اید می باشید. .

چرا تعرفه کانال ها متفاوت است ؟با توجه به این امر که تمامی ممبرهایی که سایفرکس بصورت تضمینی ارائه می دهد واقعی ، فعال و ایرانی هستند تعرفه افزایش ممبر/عضو نیز متفاوت است. بدیهی است که زحمت ، هزینه و وقتی که صرف یک کانال تفریحی جهت جذب ممبر می شود بسیار کمتر از یک کانال تجاری است لذا ما کیفیت را کاهش نمی دهیم و تعرفه را تا حدی متغیر گذاشته ایم .

برای ورود به سایت سایفرکس کلیک کنید…

www.Cyfrex.com