تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

برترین برند افزایش ممبر کانال های تلگرام وبسایت ممبرفا شد ...

افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام واقعی

ممبرفا:کانال تلگرام و مزیت های آن: کانال های تلگرام (channel) با قابلیت ارسال مطالب به تعداد دلخواه برای مخاطبان در فرمت ها و پسوندهای مختلف می تواند یک محصول ، شرکت و یا برند را بسیار محبوب و پرمخاطب کند. شما با کسب ممبر/عضو در کانال خود قادر به نمایش هر تعداد محصول به آن کاربران و فروش آن محصولات می باشید. همچنین شما با داشتن یک کانال تلگرام برای وبسایت خود می توانید برای هر پست و یا محصول جدیدی که ارائه می دهید تبلیغاتی نامحدود داشته و مخاطب و فروش کسب کنید.

 

یکی از ویژگی های اصلی سرمایه گذاری بر روی کانال های تلگرام پایداری آن ها است. در صورتی که شما در یک وبسایت ، پیج و یا کانال تبلیغات کنید آن تبلیغات پس از یک مدت زمان بسیار محدود از بین خواهد رفت اما با دریافت ممبر/عضو در کانال خود شما میتوانید تک تک محصولات خود و یا مطالب خود را با یکبار هزینه به کاربران  نشان داده و بازده بسیار پایدارتر و مناسب تری را دریافت کنید.

 

نحوه پرداخت و تحویل سرویس ها به چه صورت می باشد؟!

تمامی پرداخت های سایت ممبرفا توسط درگاه امن بانک شاپرک بصورت آنلاین و با قابلیت پرداخت توسط تمامی کارت های عضو شتاب انجام می شود. شما پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود اطلاعات زیر را به ما ارائه می دهید:

– لینک جوین کانال تلگرام ( برای یادگیری نحوه دریافت لینک جوین کلیک کنید )

– لینک /آدرس/آیدی کانال تلگرام

– آدرس ایمیل برای پیگیری کارها

– شماره تماس همراه

– متن ، عکس و توضیحات مربوطه جهت تبلیغات افزایش اعضای فیک تلگرام ، افزایش ممبر فیک

 

پس از ارائه این اطلاعات سرویس شما شروع به کار می کند. با توجه به قدرت وبسایت ممبرفا در ارائه بیش از ۸۰۰ هزار ممبر کانال تلگرام  ، هر سرویس نسبت به تعداد ممکن است چند ساعت تا آموزش کسب درآمد از تلگرام چندین روز برای تحویل زمان بر باشد.

 

در صورت بروز مشکل  (بلاک شدن به دلیل افزایش ممبر ) برای اکانت شما که امکان آن نیز وجود ندارد وبسایت ممبرفا برای اولین بار در بین سایت های افزایش ممبر کانال تلگرام “بازگشت تضمینی ۱۰۰% پول” را ارائه داده تا مشتریان با خیالی آسوده شروع به یک همکاری حرفه ای بکنند. آپدیت های امنیتی تلگرام خارج از دست تمامی ارائه دهندگان ممبر در جهان بوده و ممبرفا مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد.

 

افزایش اعضای تلگرام ایرانی و فعال:

در زیر شما قادر به مشاهده و سفارش ممبرهای ایرانی و فعال می باشید که دارای کیفیت بسیار بالا و “مشاهده” (view) مطالب بسیار مناسب هستند. با استفاده از این ممبرها شما می توانید محصولات ، وبسایت  ، برند و یا شرکت خود را به هزاران ایرانی معرفی کنید و برندینگ و مارکتینگ پایداری را برای کار خود ایجاد کنید:

 

توجه: تعرفه افزایش ممبر/عضو کانال های تلگرام بصورت واقعی ، ایرانی و فعال متغیر بوده و رابطه مستقیم با موضوع کانال شما دارد. بدیهی است که زحمت ،هزینه و وقتی که صرف یک کانال تفریحی می شود بسیار متفاوت است نسبت به یک کانال تجاری و یا تخصصی. لذا پیش از ثبت سفارش حتماً با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

– جهت سفارش فقط کافی است بر روی هر پکیج و یا تعداد مورد نظر خود کلیک کرده و با درج اطلاعات خود و کانال مورد نظر ، سفارش را تکمیل فرمایید. تعرفه زیر برای کاناب های تفریحی و معتبر می باشد: ( به عنوان نمونه قرارداده شده است)

  • ۵۰۰ ممبر/عضو ایرانی: ۵۰ هزار تومان
  • ۱۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: ۹۰ هزار تومان
  • ۲۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: ۱۸۰ هزار تومان
  • ۵۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی:  ۴۵۰ هزار تومان
  • ۱۰٫۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی:  ۸۵۰ هزار تومان
  • ۲۰٫۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
  • ۵۰٫۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: ۴ میلیون تومان
  • ۱۰۰٫۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: تماس بگیرید
  • ۲۰۰٫۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: تماس بگیرید
  • ۵۰۰٫۰۰۰ ممبر/عضو ایرانی: تماس بگیرید

Beta 2.7

 

در صورتی که به دنبال تبلیغات محصول ، وبسایت ، برند و یا شرکت خود هستید و می خواهید در تمامی مارکت ها بصورت هدفمند دیده شوید با پشتیبانان تیم ما و آدرس ایمیل info@memberfa.com در ارتباط باشید تا پکیج مورد نظر شما را بنا بر نیازهایتان به شما ارائه دهند.